مـدیـران ارشـد

Ahmadreza Nakhjavani
احمدرضا نخجوانی رئیس هیات مدیره
فوق لیسانس علوم اقتصادی و دکترای مدیریت از دانشگاه لیون فرانسه و همچنین استاد خلبانی (هواپیمای فوق سبک و جایروکوپتر) از سازمان هواپیمایی کشور و بیش از 30 سال سابقه‌ی مدیریت در شرکت‌های بزرگ و مطرحی همچون شاتل (17 سال) و همکاران سیستم (5 سال) دارد. همچنین دارای بیش از 20 سال سابقه در تدریس و تجربه‌ی نگارش بیش از یک‌صد مقاله و چند کتاب است.
Alireza Nakhjavani 2
علیرضا نخجوانی مدیر عامل و عضو هیات مدیره
لیسانس مهندسی صنایع و فوق لیسانس مدیریت اجرایی و 15 سال سابقه‌ی مدیریت عمدتا" در حوزه‌ی مدیریت کسب‌وکارهای خرده فروشی. مدیریت نمایندگی‌های برندهای مطرح جهانی همچون آدیداس و جورجیو آرمانی در ایران، توسعه کسب‌وکارهای جدید در حوزه مدیریت ارتباط با مشتریان، مشاوره به کسب‌وکارهای مختلف برای توسعه کسب‌وکار و همچنین تدریس در دوره‌های مدیریت کسب‌وکار از دیگر سوابق اوست.
Peyman akbarnia
پیمان اکبرنیا مدیر تحلیل کسب و کار
لیسانس مهندسی مکانیک از دانشگاه صنعتی شریف و فوق‌لیسانس مدیریت کسب‌وکار از دانشگاه علوم اقتصادی تهران (سابق)، 10 سال سابقه فعالیت در حوزه مدیریت کسب‌وکار در زمینه‌های مختلفی از جمله توسعه کسب‌وکار و بازاریابی، مدیریت محصول دیجیتال و داده‌محوری در کسب‌وکارها، مدرس دوره‌های تفکر سیستمی، علاقه‌مند به علم به خصوص نجوم و برگزارکننده برنامه‌های مختلف آموزشی و ترویج علم.