دربـاره مـا

 شرکت آموزه‌های صبح امید با هدف توسعه‌ی کسب و کار سازمان‌ها در سال 1391 تاسیس شده است. این شرکت، از همکاری دانش‌آموختگان و مدیرانی با تجارب مختلف در کسب و کارهای به نام کشور تشکیل شده و به دنبال مشارکت در مدیریت سازمان‌ها با هدف بهبود شرایط و توسعه‌ی کسب و کار آنان است. حقیقت آن که انجام خدماتی مانند مشاوره یا کوچینگ مدیریت در کشور، آن چنان تکراری گردیده و توسط ارایه‌دهندگان متعدد در سطح شخص یا شرکت، گاه بی‌کیفیت یا ساده‌انگارانه و بی‌مسئولیت ارایه شده که نگاه جامعه و کسب‌ و کارها را به این گونه خدمات، تغییر نامطلوب داده است. بر این اساس، استراتژی و رویکرد این شرکت، پرهیز از ارایه‌ی خدمات مشاوره‌ی مدیریت به شکل یادشده است، هرچند که منکر ارزش و اهمیت این گونه خدمات نیستیم.

درباره

 با این مقدمه، شرکت آموزه‌های صبح امید، خدمات خود را در قالب پیمان‌ مدیریت و ورود و مشارکت واقعی در بهبود برنامه‌ریزی، بازنگری فرآیندها و امور اجرایی کسب‌ و کارها ارایه می‌کند و بدیهی‌ست چون درآمد خود را از محل نتایج حاصل شده به دست می‌آورد، تنها در عرصه‌هایی وارد می‌شود که اطمینان دارد می‌تواند نتیجه‌ و وضعیت را تغییر دهد. به بیان دیگر، این شرکت تنها در حوزه‌هایی وارد می‌شود که بتواند برای سازمان مقابل، به معنای واقعی ارزش خلق کند و نتایج را به شکل معنادار تغییر دهد.

ارزش هـای سازمـان

احترام به طبیعت و محیط زیست

صداقت و شفافیت (1)

صداقت و شفافیت

احترام به شان انسان‌ها

مشتری مداری

ارائه خدمات برای ایجاد ارزش

جهت مشاوره و اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید

خدمات توسعه‌ی کسب‌وکار، پیمان مدیریت و مشاوره کسب‌وکار

مـاموریـت و چـشـم انـداز

شرکت آموزه‌های صبح امید، با مشارکت در اقدامات مختلف در مدیریت سازمان‌ها، رسالت خود را توسعه‌ و ایجاد تحول در نتایج کسب و کار شرکای تجاری خود می‌داند.   این شرکت، بر آن امید است که با رعایت ارزش‌های سازمانی خود و به کارگیری نهایت تلاش و پیوستگی در کار، مفهوم جدیدی از خدمات پیمان مدیریت و احیای سازمان‌ها در کشور ارایه کند و خود یکی از مهم‌ترین ایفاگران نقش یادشده باشد.

مـدیـران ارشـد

Ahmadreza Nakhjavani
احمدرضا نخجوانی رئیس هئیت مدیره
فوق لیسانس علوم اقتصادی و دکترای مدیریت از دانشگاه لیون فرانسه و همچنین استاد خلبانی (هواپیمای فوق سبک و جایروکوپتر) از سازمان هواپیمایی کشور و بیش از 30 سال سابقه‌ی مدیریت در شرکت‌های بزرگ و مطرحی همچون شاتل (17 سال) و همکاران سیستم (5 سال) دارد. همچنین دارای بیش از 20 سال سابقه در تدریس و تجربه‌ی نگارش بیش از یک‌صد مقاله و چند کتاب است.
Alireza Nakhjavani 2
علیرضا نخجوانی مدیرعامل و عضو هئیت مدیره
لیسانس مهندسی صنایع و فوق لیسانس مدیریت اجرایی و 15 سال سابقه‌ی مدیریت عمدتا" در حوزه‌ی مدیریت کسب‌وکارهای خرده فروشی. مدیریت نمایندگی‌های برندهای مطرح جهانی همچون آدیداس و جورجیو آرمانی در ایران، توسعه کسب‌وکارهای جدید در حوزه مدیریت ارتباط با مشتریان، مشاوره به کسب‌وکارهای مختلف برای توسعه کسب‌وکار و همچنین تدریس در دوره‌های مدیریت کسب‌وکار از دیگر سوابق اوست.
Peyman akbarnia
پیمان اکبرنیا مدیر تحلیل کسب و کار
لیسانس مهندسی مکانیک از دانشگاه صنعتی شریف و فوق‌لیسانس مدیریت کسب‌وکار از دانشگاه علوم اقتصادی تهران (سابق)، 10 سال سابقه فعالیت در حوزه مدیریت کسب‌وکار در زمینه‌های مختلفی از جمله توسعه کسب‌وکار و بازاریابی، مدیریت محصول دیجیتال و داده‌محوری در کسب‌وکارها، مدرس دوره‌های تفکر سیستمی، علاقه‌مند به علم به خصوص نجوم و برگزارکننده برنامه‌های مختلف آموزشی و ترویج علم.

نظرات مشتریان ما

مشاوره شما عالی است

احمد اخباری

احمد اخباری

بعد از مشاوره با شما به بهترین نتیجه ممکن رسیدیم

سهراب رضایی

سهراب رضایی

پشتیبانی این سایت عالی است

جاوید امیری

جاوید امیری